![Έξι ασκούμενοι χαμογελούν και στέκονται σε σειρά](/media/c33cuzok/internships-program.jpg?width=350&quality=70&rnd=133428721803630000 1w,/media/c33cuzok/internships-program.jpg?width=550&quality=70&rnd=133428721803630000 320w,/media/c33cuzok/internships-program.jpg?width=740&quality=70&rnd=133428721803630000 576w,/media/c33cuzok/internships-program.jpg?width=870&quality=70&rnd=133428721803630000 768w,/media/c33cuzok/internships-program.jpg?width=980&quality=70&rnd=133428721803630000 992w,/media/c33cuzok/internships-program.jpg?width=750&quality=70&rnd=133428721803630000 1280w,/media/c33cuzok/internships-program.jpg?width=980&quality=70&rnd=133428721803630000 1920w)
Σε συνέχεια προσεκτικής αξιολόγησης των αιτήσεων -ήταν μια πραγματικά ανταγωνιστική διαδικασία- προχωρήσαμε στην επιλογή των υποψηφίων που θα ενταχθούν στην ομάδα μας, στο πλαίσιο του προγράμματος πρακτικής άσκησης ΙΣΝ, για την περίοδο 16 Μαΐου – 12 Αυγούστου, 2022.
Το ΙΣΝ θα ήθελε να ευχαριστήσει όλους όσοι υπέβαλαν συμμετοχή στο πρόγραμμα πρακτικής άσκησης ΙΣΝ, ανεξαρτήτως φυσικά του τελικού αποτελέσματος. Εκτιμούμε ιδιαίτερα τον χρόνο και την ενέργεια που επενδύσατε σε αυτήν τη διαδικασία. Παρακαλούμε λάβετε υπόψη σας ότι δεχθήκαμε εκατοντάδες αξιόλογες αιτήσεις για έναν ιδιαίτερα περιορισμένο αριθμό θέσεων πρακτικής άσκησης.
Επιπλέον, παρά το γεγονός ότι στο πλαίσιο της διαδικασίας αιτήσεων που μόλις ολοκληρώθηκε, περιλαμβάνονταν θέσεις για το πρόγραμμα πρακτικής άσκησης ΙΣΝ, για τη Φθινοπωρινή-Χειμερινή περίοδο 2022-2023, αναγνωρίζουμε το γεγονός ότι το διάστημα για τη διαδικασία υποβολής των αιτήσεων ήταν αρκετά περιορισμένο, και ενδεχομένως να σας προβλημάτισε και να δυσκόλεψε τον μελλοντικό προγραμματισμό σας. Συνεπώς, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η διαδικασία υποβολής αιτήσεων θα ανοίξει εκ νέου, μεταξύ 1 Αυγούστου 2022 – 31 Αυγούστου 2022, για το πρόγραμμα πρακτικής άσκησης που αφορά στη Φθινοπωρινή-Χειμερινή περίοδο 2022-2023, και συγκεκριμένα για το διάστημα μεταξύ 3 Οκτωβρίου 2022 – 3 Φεβρουαρίου 2023.
Σύντομα θα ακολουθήσουν περισσότερες λεπτομέρειες. Ευχαριστούμε πολύ.